شیشه دودی پراید صبا اجازه می دهد تا نور طبیعی به صورت بسیار پراکنده وارد فضا شود در حالی که جلوی جنبه های منفی ذکر شده در بالا را می گیرد.

شیشه بدون هیچ گونه پوشش، اچینگ یا درمان دیگر عملکرد خوبی در این سناریو ندارد. یک محصول شیشه ای ساده در حالی که زیبا و مورد نیاز برای نمای نهایی است، از نظر نفوذ نور بهینه به نتیجه مطلوب نمی رسد.

Walker Glass سالها پیشرو در ارائه محلول های شیشه اچ شده بوده است. خط تولید محصولات اچ آنها به طور گسترده در ساختمان ها، هم برای دیوارهای پرده خارجی و هم برای کاربردهای روکش دیوار داخلی، با هدف بهینه سازی نور روز در فضاهای ساختمان مورد استفاده قرار گرفته است.

چارلز الکساندر، معاون فروش و بازاریابی Walker Glass گفت: « تیم توسعه محصول Walker از زمان راه‌اندازی خط تولید محصولات خلاقانه ما، به نور روز و راحتی سرنشینان علاقه داشته است.

“کل برنامه Textures ما به ارائه یک راه حل واقعا برتر اختصاص دارد، بنابراین وقتی به راحتی سرنشینان داخلی نگاه کردیم، می دانستیم که باید یک پیشنهاد جامع اچ داشته باشیم که به معمار اجازه می دهد تا نیازهای طراحی متنوع و خلاقانه خود را برآورده کند و در عین حال راحتی سرنشینان را نیز تضمین کند. و دسترسی به نور روز.»

برای انطباق با دیدگاه‌های زیبایی‌شناختی طراحان، محصولات شیشه‌ای اسیدی واکر با روکش‌های متفاوتی عرضه می‌شوند که می‌توان آن‌ها را با رنگ‌های رنگی و طرح‌دار یا تغییر شکل داد تا تنوع و ارزش هنری بیشتری را به فضا بیاورد.

شیشه ترانزیشن اچ شده با اسید جدیدترین ویژگی در خط تولید است و به معنای واقعی کلمه از شیشه شفاف به روکش اچ شده تبدیل می شود. در برخی موارد، اثرات منفی مانند تابش خیره کننده یا اشعه های مضر UV فقط در یک منطقه کوچک وجود دارد.

با یک الگوی سفارشی، بهترین طراحی هر دو جهان را با حداکثر نفوذ نور در یک انتهای شیشه و حکاکی برای کمک به کاهش اثرات منفی در سمت دیگر دریافت خواهید کرد.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *